Choď na obsah Choď na menu
 


Riaditeľ jednej menšej strednej školy mal veľké problémy s dospievajúcimi slečnami, ktorým sa zapáčilo používanie rúžov. Keď sa na toaletách maľovali pery, vždy potom zanechávali otlačky na zrkadle. Keď sa už situácia nedala zvládnuť, riaditeľ sa rozhodol razantne zakročiť. Zavolal si všetky dotyčné slečny a odviedol ich na toalety. Tam už čakal školník. Riaditeľ dievčatám vysvetlil, že si asi neuvedomujú, koľko práce školníkovi dá každý večer zrkadlá umyť. Poprosil ho, aby slečnám svoju namáhavú prácu predviedol. Školník vytiahol zo skrine dlhú metlu, namočil ju v najbližšej záchodovej míse a začal čistiť zrkadlo. A bolo po otlačkoch...

----------------------------------------------------------------

Na jeseň na náhrobku sedia dvaja duchovia. Je sychravá noc, fúka severák a popŕcha. Obaja duchovia sa klepú od zimy. Jeden vraví:
"Neviem, ako vy, ale ja som sa naposledy poriadne ohrial v krematóriu."

----------------------------------------------------------------

Príde kovboj k malému chlapčekovi a hovorí mu:-Daj si chlebík,sirôtka.Chlapček:-Ujo,ale je mám mamu aj otca,hľa,tam stoja.Kovboj vytiahne kolt. Nasledujú dve rany a vraví:-Daj si chlebík,sirôtka.

----------------------------------------------------------------

Dvaja Kubánci preplávajú do USA a keď výjdu na breh,jeden hovorí:
-Vieš,Američania jedia psov.Keď tu chceme nenápadne zapadnúť, musíme začať psov jesť aj my.Zájdu k stánku s nápisom "Hot Dog" a vypýtajú si dve porcie.Predavačka im ich podá zabalené v papieri.Jeden z Kubáncov hot dog rozbalí a zrazu ho napne na vracanie.Keď už má žalúdok obrátený úplne naruby,pýta sa kamaráta:-Prosím ťa, ty si z toho psa dostal ktorú časť?

----------------------------------------------------------------

Dvaja chalani sedia na brehu jazierka a pozorujú dievčinu na vodných lyžiach. Zrazu dievča spadne do vody.Obaja chalani sa duchaplne vrhnú za ňou.Vytiahnu ju z vody a jeden jej dáva umelé dýchanie.Zrazu vstane,odpľuje si a hovorí:-Fuj,tej páchne z úst,ako keby si týždeň zuby neumývala.
A ten druhý mu na to:-Mne je divné to,že tá na vodných lyžiach mala na sebe plavky a táto má vetrovku a korčule.